3x3 korvpall 2006-2019 | Ühele kaardile kõik kossuväljakud!
3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistlused 2006-2019
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, sprite tänavakorvpall, sprite streetball, 3x3 basketball
11873
post-template-default,single,single-post,postid-11873,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Ühele kaardile kõik kossuväljakud!

  |   FIBA3x3

Eesti Korvpalliliit võttis DELFI “Pihtas Põhjas” saate ettepanekul eesmärgiks kaardistada kõik Eesti tänavakorvpalli väljakud ühele Google maps kaardile. Huvilised leiavad väljakud ning saavad oma kaardi lisada aadressilt: tanavakorvpall.ee/valjakud.

“Oleme väljakuid kaardile lisada üritanud ka varem, kuid paraku on need kaardid tänaseks kadunud”, ütles Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kelle sõnul on Spordiregistri andmetel Eestis üle 1000 välikorvpalli väljaku.

Eesti Korvpalliliit on jaganud väliväljakud 4 kategooriasse: plastkust, puidust ja tartaan- ehk kummikattega ning asfaldil olevad väljakud. Lisaks saab väljakule anda pildi ja kommentaari hetkeseisust.

Tänavakorvpalli väljakute kaardistamises saavad kõik kaasa lüüa, lisades kas ise oma kodukoha kossuväljaku kaardile või siis saates info: reigo@basket.ee