3x3 Estonia 2020 | Tänavakorvpalli Pärnu Open võit jäi Eestisse
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
9021
post-template-default,single,single-post,postid-9021,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Tänavakorvpalli Pärnu Open võit jäi Eestisse

  |   3x3 tänavakorvpall

Sprite 3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste Pärnu Open turniiri võitis KK Viimsi / Estea võistkond, koosseisus Illimar Pilk, Renato Lindmets, Kaido Saks ja Kristjan Evart, kes finaalis alistasid Ghetto Basketi võistkonna Lätist, kus mängis ka Agnis Cavars, kes tuli eelmisel nädalal FIBA 3×3 korvpallis Euroopa meistriks.

Kolmanda koha sai võistkond KK NB Good Vibes (Karl Johan Lips, Madis Soodla, Joosep Indermitte ja Siim Markus Post), kes alistasid pronksimängus Ukraina võistkonna.

Kuna esikolmikul olid Tallinn Openi pääsmed olemas, siis finaalipääsmed teenisid Ukraina tiim ja 5. kohale tulnud FunFuri võistkond (Heigo Erm, Ardi Oja, Andres Zoober ja Ronald Randma). Eliit sarjas tulid Tallinn Openi pääsmeid ja Eesti meistrivõistluste punkte püüdma kokku 14 võistkonda.

FIBA 3×3 korvpallis debüüdi teinud Valmo Kriisa pidi Iisaku vanurite võistkonnas mängides lõpuks finaalis 15-13 alla vanduma Vanakoolimeeste tiimile, kus Priit Tammekänd tõi esmalt kaugvisetega veerandfinaalis Vanakoolile napi võidu Läti võistkonna üle, peale seda lisaajal Deckol Ehituse vastu ning finaalis ka Iisaku vastu kaotuseisust välja.

Võistluste tulemused leiab FIBA 3×3 lehelt, pildigalerii tänavakorvpalli Facebookist ja siit.

Sprite 3×3 järgmised boonusetapid toimuvad reedel, 21. juulil Paides ja laupäeval, 22. juulil Kanepis ja Kloogarannas. Sprite tänavakorvpalli finaalvõistlus toimub 29. juulil Tallinnas, Vabaduse väljakul, kus selguvad nii Eesti meistrid kui võistkond, kes sõidab FIBA 3×3 World Tour etapile Lausannes.

Sprite 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste üldseisu peale Pärnu Open etappi leiad siit.