3x3 Estonia 2020 | Tänavakorvpalli Otepää etapi võitsid lätlased
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
8954
post-template-default,single,single-post,postid-8954,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Tänavakorvpalli Otepää etapi võitsid lätlased

  |   3x3 tänavakorvpall

Sprite 3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste Otepää Open võistluse võitis Eliit sarjas Läti võistkond BC Marupe, koosseisus Artūrs Kramins, Arturs Duselis, Nauris Metnieks ja Toms Straudovskis, kes finaalis alistasid Venemaa võistkonna BM-18. Kolmandale kohale tuli samuti Venemaa võistkond Torpedo.

Kaks parimat võistkonda teenisid lisaks auhindadele pääsme 29. juulil Tallinnas, Vabaduse väljakul toimuvale finaalile, mille võitja pääseb FIBA 3×3 maailmaturnee etapile Lausanne.

Otepääl asusid võistlustulle ka Eesti U18 3×3 koondised, kes augusti alguses sõidavad Eestit esindama Ungaris toimuvatele FIBA 3×3 EuroCup kvalifikatsioonivõistlustele. Nii noormeeste kui neidude koondised ei saanud Otepää etapil ühtegi kaotust.

Sprite 3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistlused jätkuvad järgmisel laupäeval Pärnus, kui peetakse sarja eelviimane põhietapp. Vaata ka 3×3 Eesti meistrivõistluste üldseisu peale esimest 10 etappi.

Võistluste pildigalerii leiab siit. Kõikide mängude tulemused ja võistkondade koosseisud on väljas FIBA 3×3 võistluste lehel.