3x3 korvpall 2006-2019 | Kohalikud otsustasid Põltsamaale rajada tänavakorvpalli väljaku
3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistlused 2006-2019
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, sprite tänavakorvpall, sprite streetball, 3x3 basketball
11993
post-template-default,single,single-post,postid-11993,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Kohalikud otsustasid Põltsamaale rajada tänavakorvpalli väljaku

  |   3x3 tänavakorvpall

Hiljuti toimus Põltsamaal kaasava eelarve hääletus, milles enim hääli kogus tehiskattega korvpalliväljaku rajamine. Kaasava eelarve puhul on kohaliku omavalitsuse elanikel võimalik ettemääratud eelarve piires teha ettepanekuid ja toetada lahendusi, millest rohkem hääli saanud põhjendatud ettepanekud võtab kohalik omavalitsus töösse.

“Mul on väga hea meel, et Põltsamaal leidub entusiaste, kes on tänavakorvpalli väljaku endale südameasjaks võtnud ning veelgi enam teeb rõõmu, et tänavakorvpalli väljaku rajamine sai kohaliku kogukonna poolt hääletusel kõige rohkem hääli”, ütles Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kelle sõnul on ülimalt oluline, et üks korralik plast- või puitkattega väljak oleks igas Eesti omavalitsuses, kuna just neid väljakuid eelistavad korvpallurid kõige rohkem, et suviti õues korvpalliga jätkata. “Tulevikus on ka 3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sarjas eelistatud need turniirid, kus kohapeal korralik väliväljak olemas”, ütles Kimmel.

Koheselt kui uus väljak on valmis, ootab Eesti Korvpalliliit väljakust pilte ning kirjeldust, et see lisada Eesti korvpalli väliväljakute kaardile.

Loodame, et väljak saab aktiivselt kasutust ning juba sel suvel toimub seal ka mõni 2020. aasta olümpiaala turniir, mis aitaks kaasa sellele, et Eesti saaks oma 3×3 koondise Tokyo olümpiale saata!