3x3 Estonia 2020 | Hääletame Pärnusse uue välikorvpalliväljaku!
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
12674
post-template-default,single,single-post,postid-12674,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Hääletame Pärnusse uue välikorvpalliväljaku!

  |   3x3 tänavakorvpall

Pärnu linna kaasav eelarve ootab kõiki Pärnusse registreeritud õuespordihuvilisi hääletama Raekülla planeeritavate spordiväljakute ja mänguväljakute poolt. Lisaks rannavollele, jõulinnakule ning lastele mõeldud väljakutele paraneks oluliselt õuekorvpalli harrastamise võimalused. Oma hääle saab anda 15. detsembri kella 23:59ni.

“Pärnus, kus ka oma meistriliiga klubi, on suvised võimalused õues kvaliteetsetel korvpalliväljakutel mängida ja turniire korraldada, väga piiratud. Kesklinnas on vast puitkattega lastestaadion ainus koht, kus ka meistriliiga mehed hea meelega mängivad”, ütles Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kellel on hea meel, et sel aastal amatööride sarjas 3×3 tänavakorvpallis Eesti meistriks tulnud BC Raeküla mängijad Riho Kõiv ja Allar Leppind on projekti tõsiselt ette võtnud.

Sel suvel andis üle 150 inimese oma panuse, et ühele kaardile saaksid kõik korvpalli väliväljakud, mis leiab aadressilt: basket.ee/courts Pärnu väliväljakute olukord sai mitmeid kommentaare kuni selleni, et miks õuekorvpallis Eesti meistriks tulnud võistkond kannab BC Raeküla nime kui neil õues korvpalli mängimise võimalused Raekülas puuduvad.

Projekti esitajad rõhutavad, et kuigi õuekorvpalli väljakust sai idee alguse, on alale kavandatud ka rannavolle plats, välijõusaal ja laste mänguväljak ehk oma toetushäält on oodatud andma nii lastega pered, võrkpallurid kui muud tänavaspordi huvilised.