3x3 Estonia 2020 | Pärnu kaasava eelarve hääletuse võitis korvpalliplats
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
12726
post-template-default,single,single-post,postid-12726,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Pärnu kaasava eelarve hääletuse võitis korvpalliplats

  |   3x3 tänavakorvpall

Eile õhtul lõppenud Pärnu linna kaasava eelarve hääletuse võitis 448 häälega ettepanek “Raeküla sportimisvõimalused ja väikelaste mänguväljak“, teise koha saanud Mai kooli õppelinnak sai 360 häält, discgolfiplats sai 247 häält.

Projekti eestvedajad, kelle seas ka 3×3 tänavakorvpallis 2019. aastal amatööride sarjas Eesti meistriks tulnud Allar Leppind ning Riho Kõiv, saavad nüüd võimaluse luua Pärnusse esimese spetsiaalkattega õuekorvpalli väljaku. Lisaks korvpalliväljakule on Raekülas asuvale Sepa platsile plaanis rajada ka rannavõrkpalli plats, välijõusaal ning väikelaste mänguväljak.

“Nüüd algab töö koos Pärnu linna ja projektimeeskonnaga, et luua parim võimalik lahendus kõigile osapooltele”, ütles projekti üks eestvedajaid ja 3×3 korvpallis Eesti meistriks tulnud Riho Kõiv, kelle sõnul tagab aktiivne kogukond ka väljaku aktiivse kasutuse, seda nii tänavakorvpallurite, rannavõrkpallurite kui ka lastega perede poolt.

Eesti Korvpalliliit jagas 3×3 tänavavakorvpallis 2019. aastal Eesti meistiks tulnud mängijate ideed ka oma veebis ning sotsiaalmeedias. “Loodetavasti oli sellest kasu”, hindas Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kelle sõnul toetab Eesti Korvpalliliit kõiki huvilisi, kes oma linna või valla kaasavas eelarves soovivad saada toetust korvpalliväljaku rajamiseks.