3x3 Estonia 2020 | Korvpallurid kohalikel valimistel
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
9493
post-template-default,single,single-post,postid-9493,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Korvpallurid kohalikel valimistel

  |   3x3 tänavakorvpall

Milline on seos spordil ja poliitikal? Väga suur, seda nii kohalikul kui riigi tasemel. Kohalike omavalitsuste valimistel kandideerivad nii Eesti Olümpiakomitee, Eesti Korvpalliliidu, Eesti Jalgpalli Liidu ja mitmete teiste alaliitude presidendid, spordiklubide juhid, võistluste korraldajad, endised ja tänased mängijad ning muud funktsionärid, kellel kõigil on üheks lubaduseks midagi spordi valdkonnas paremini teha.

Erinevaid korvpalliga seotud tuntud nimesi (Salumets, Kullamäe, Sõber jne) kandideerib nendel valimistel üle 50. Ärge neid eelistage lihtsalt nende nime või palliplatsil tehtud tegude järgi – hinnake nende soovi ja võimekust kohalikul tasandil midagi ära teha.

Nendel valimistel saavad esmakordselt oma hääle anda ka 16-17 aastased noored. Henri Drell ei kandideeri – allolevas videos kutsub ta Riigi valimisteenistuse noortekampaanias noori valimistest osa võtma. Tema pilt on selle postituse juures vaid selleks, et mitte panna siia mõnda kandideerivat nime ja nägu ja sellega kedagi eelistada.

Sprite tänavakorvpall kutsub kõiki 16+ noori ja 35+ seeniore nendel valimistel oma häält andma. Vali keda tahad. Ükskõik, kas mõnda erakonda, valimisliitu või üksikkandidaati. Erilist vahet pole ka selles, kas tegemist on spordiga seotud või täiesti spordikauge inimesega. Internetis saad valida kuni kolmapäevani!