3x3 Estonia 2020 | Korvpalliga Tallinna Maraton. GPSi abil kana.
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
13669
post-template-default,single,single-post,postid-13669,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Korvpalliga Tallinna Maraton. GPSi abil kana.

  |   3x3 korvpall

Täna algas Tallinna Maraton 2020, mis sel aastal toimub virtuaaljooksuna. Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel läbis veidi üle 42 kilomeetri taas korvpalliga ning seadis marsruudi sellise, mis meenutaks dodot ehk paksu, lolli ja ammu väljasurnud kana. Sarnase olemusega jooksjal kulus maratoni läbimiseks veidi üle kuue tunni.

Kimmelil oli maratoni läbimisel kolm eesmärki.

Joosta maraton 1. septembril ehk virtuaalmaratoni avapäeval. Sedasi sai Kimmel esmakordselt Tallinna Maratoni esimese kuue lõpetaja sekka. Seda siiski ajutiselt.

Joonistada GPSi abil linnuke. Tallinna Maraton 2020 – “linnuke” kirjas. Linnu tegemisel oli väga oluline raja valik, mis väga suures osas kattus olemasolevate terviseradadega (Reidi tee, Stroomi rand – Kakumäe, Astangu – Nõmme), mis seadis oma piirangud GPS kujundile. Kõigil huvilistel on niisama või Tallinna Maratoni raames võimalus sama rada läbida. Endomondo – “follow route“.

Läbida maraton Eesti Korvpalli 100 sünnipäeva-aastal erikujulise korvpalliga. Rajal juhtus mitmeid olukordi, kus toimus “pallikandmine” või ei toimunud “jooksu”, kuid vähemalt Stoomi ranna neli korvi said maratoni ajal palli korvi.

2020. aasta Tallinna Maratonile, mida on võimalik läbida ka kombona alates 10×4,2km kuni 2x21km, poolmaratonile, 10km Sügisjooksule (nii ajavõtuga kui ilma, 5 km Sügisjooksule või laste jooksudele, kus soovituslik minimaalne distants on 300 meetrit, saab kirja panna kuni 30. septembrini.