3x3 korvpall 2006-2019 | Teeme Kanepisse korraliku välikossu väljaku!
3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistlused 2006-2019
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, sprite tänavakorvpall, sprite streetball, 3x3 basketball
11906
post-template-default,single,single-post,postid-11906,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Teeme Kanepisse korraliku välikossu väljaku!

  |   FIBA3x3

Eesti 3×3 tänavakorvpalli üks eestvedajatest, juba 16-aastat Kanepis toimuvat “Kanepi Streetballi”, korraldav Martin Luts andis teada, et kohalik omavalitsus soovib lõpuks Kanepi tänavakorvpalli platsi renoveerida.

Eesti Korvpalliliit tunnustab Martin Lutsu Lõuna-Eesti 3×3 tänvakorvpalli eestvedamise eest, kus eelmisel aastal tulid Kanepisse kohale välisvõistkonnad isegi Novosibirskist ja Leedust, kellest viimane ka võitis turniiri ja sai pääsu Tallinnas, Vabaduse väljakul toimuvale 3×3 korvpalli finaalturniirile.

“Kanepi on kogu Eesti korvpalli mõistes täielik ääremaa. Samas on seal tänavakorvpalli korraldatud kauem, kui 3×3 formaadis Eesti meistrivõistluseid. FB tänavakorvpalli grupis on juba täna Kanepi Streetball juhtimas hääletust selle suve tõenäoliselt kõige parema 3×3 turniiri osas”, ütles Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kelle sõnul on Eesti korvpallifännide ja mängijate soov, et Kanepi Vald saaks renoveerida Eesti ühe legendaarseima ehk Kanepi tänavakorvpalli platsi kujul, mis võimaldaks sellel mängida kas puit- või plastkkattega väljakul.

Eesti Korvpalliliit loodab, et Kanepi vald leiab vahendid, et legendaarne tänavakorvpalli väljak saaks võimalikult kiirelt renoveeritud kas puit- või plastkatte näol, mis tooks Kanepisse ehk veelgi rohkem korvpallihuvilisi kui varasematel aastatel.

Selle aasta “3×3 Kanepi Quest 2019” turniirile saab registreeruda siit.