3x3 Estonia 2020 | Eesti sai U18 3×3 EMi kvalifikatsioonil 8 parema sekka
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
9206
post-template-default,single,single-post,postid-9206,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Eesti sai U18 3×3 EMi kvalifikatsioonil 8 parema sekka

|   FIBA3x3

Eesti U18 noormeeste koondis võitis täna Ungaris peetavatel FIBA 3×3 korvpalli Euroopa meistrivõistlustel alagrupimängu lisaajal 12-10 Gruusiat ning 14-13 seisuga Prantsusmaad ning jõudis veerandfinaali ehk 8 parema sekka.

Eesti U18 3×3 koondis mängib Ungaris koosseisus Aleksander Oliver Hint, Hendry Engelbrecht, Mark Jaakson ja Jaan Erik Lepp.

Vaata võistluste avapäeva ülekannet (saad ka tagasi kerida):

Homses veerandfinaalis kohtub Eesti Tsehhi võistkonnaga, mängust sõltub, kas Eesti pääseb FIBA 3×3 EM finaalturnale.

Eesti U18 tüdrukute koondis kaotas 5-15 Iisraelile ja 1-15 Prantsusmaale ning jäi 13 võistkonna seas 12 kohale.