3x3 Estonia 2020 | Sel nädalal on 3×3 Polar Open, Abja-Paluoja ja Kanepi Quest, kuid Randvere jääb ära
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
12209
post-template-default,single,single-post,postid-12209,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Sel nädalal on 3×3 Polar Open, Abja-Paluoja ja Kanepi Quest, kuid Randvere jääb ära

  |   3x3 korvpall, 3x3 tänavakorvpall, FIBA3x3

Sel nädalal toimub Eestis vaid kolm 3×3 turniiri, kuna pühapäevaks planeeritud Randvere 3×3 etapp jääb tehnilistel põhjustel ära.

Juba homme ehk kolmapäeval mängivad Snelli väljakutel naised “3×3 Polar Open 2019” turniiril, meestel on laupäeval võimalus valida kas “3×3 Abja-Paluoja Quest 2019” või samal ajal 110km eemal toimuv legendaarde Kanepi Streetball ehk “3×3 Kanepi Quest 2019“.

“Abja-Paluoja ja Kanepi tulevad lahedad turniirid, kus 3×3 on üks osa kohaliku festivali programmist, kus peale turniiri kohapeale jäävatel korvpalluritel on võimalus osa saada muudest võistlustest ning tuntud esinejate (Genka/Kanepi või Shanon/Abja-Paluoja) kontserditest”, hindas Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juht Reigo Kimmel, kes ei oska isegi valida, kumba turniiri külastada. “Ilmselt alustan Abjast ja sõidan sealt edasi Kanepisse”, arvas Kimmel.

Abja-Paluoja 3×3 turniirile tulevad mängima ka Poola U23 tiimid ning võistkond Leedust, Kanepi turniirist võtab osa ka võistkond Venemaalt, kes Väike-Maarjas toimunud turniiril sai III koha.

Randvere etapp jääb ära kuna aastaid tänavakorvpalli meistrivõistluste etappe korraldanud ning ka sel aastal ühe suurima suvise 3×3 etapi korraldanud KK Viimsi ei soovinud etappi väikselt ette võtta ning segi läks ka kevadel planeeritud kalendergraafik, kus kogu korraldustiim sõidab samal päeval koos lastega laagrisse.

Järgmisel nädalal toimub seevastu 5 etappi, mis algavad kolmapäevase naiste 3×3 turniriiga, jätkuvad reedel Paides, laupäeval suure auhinnafondiga Kohtla-Järvel ja Vigalas ning lõpevad pühapäeval Orissaares.