3x3 Estonia 2020 | Vigala 3×3 turniiri võitis Estravan
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
13396
post-template-default,single,single-post,postid-13396,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Vigala 3×3 turniiri võitis Estravan

  |   3x3 korvpall

Eile toimus Vigalas traditsiooniline Öökossvolle, mille raames 9 võistkonda võtsid osa harrastajate 3×3 turniirist. Turniiri võidu ja 500 eurose auhinnaraha sai võistkond Estravan, kes mängis koosseisus Reigo Päkk, Gaspar Bibikov, Marko Viik ja Jaan Lorens.

Vigala 3×3 turniir pakkus korraldajatele suuri väljakutseid, sest Pärnu ja Raplamaad räsinud torm oli kogu Kivi-Vigalast ära viinud elektri ehk võistlust ei saanud viia ka sisetingimustesse ning kasutada ei saanud ka FIBA3x3 Event Makeri süsteemi. Õnneks õhtul taevas selgines ja võistlust sai jätkata väga heades välitingimustes.

Estravani mängijad Reigo Päkk ja Marko Viik mängisid eile lõunal ka Karksi-Nuia 3×3 turniiril, kus surmagrupis, milles oli kaks hilisemat finalisti (KK Viimsi ja Yes, Experience), saadi üllatusvõit turniiri võitnud KK Viimsi vastu. Surnud ringiga pidi Estravan siiski leppima alagrupi kolmanda kohaga ning sai Vigala 3×3 turniirile edasi suunduda.

Vigala 3×3 turniiri külastanud Eesti Korvpalliliidu 3×3 valdkonna juhi Reigo Kimmeli sõnul on väga lahe, et ka väiksemates maakohtades on 3×3 korvpallitraditsioonid elus. “Vigala spordipäev, mille raames mängiti ka võrkpalli, pakkus paljudele kohalikele nii osalemise kui pealtvaatamise võimalust”, hindas Kimmel.