3x3 korvpall 2006-2019 | 3x3 Tallinn Open Quest Tour 2019
3x3 Tallinn Open Quest Tour 2019
3x3 Tallinn Open Quest Tour 2019
12283
page-template-default,page,page-id-12283,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

3×3 korvpalli Eesti meistrid 2019

3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrid 2019 selgusid 10. augustil 2019 Snelli väljakutel toimunud 3×3 Tallinn Open 2019 finaalturniiri tulemuste põhjal Eesti võistkondade arvestuses.

MEHED

I koht: Boft Tallinn – Martin Dorbek, Joonas Järveläinen, Kristjan Evart ja Levi Martin Giese.

II koht: Kvartett – Erik Luts, Jaagup Toome, Andreas Märtson ja Gaspar Bibikov.

III koht: EMÜ X – Gert Kaldmäe, Argo Orumaa, Ken Karja ja Raiko Orumaa.

NAISED

I koht: Triso Super – Trine Kasemägi, Merilyn Närep, Maria Metsaorg ja Sofia Kosareva.

II koht: Sats – Marie Anette Sepp, Anna Helena Ehala, Eva Lotta Oinitš ja Victoria Ida Vähi.

III koht: Lambi vanad – Anna Gret Asi, Doris Park, Kadi Kals ja Triiny Käämer.

AMATÖÖRID

I koht: BC Raeküla – Riho Kõiv, Maur Below, Allar Leppind ja Sten Õispuu.

II koht: Iisaku – Peeter Valdre, Toomas Valdre, Jaanus Pärnpuu ja Ülar Sala.

III koht: KK HITO / Suurköögid – Veiko Simm, Edvard Trumm, Margo Tali ja Urmet Roosimägi.

35+ SEENIORID

I koht: HAUG Creative – Madis Haug, Margo Tali, Edvard Trumm ja Elari Asi.

II koht: Mediq Eesti – Rene Viljaste, Aivo Ahven, Jarmo Liiver ja Reido Sepp.

III koht: Vanakoolimehed – Martin Toomas, Priit Tammekänd, Ahti Roostalu ja Egon Kotsar.

U18 POISID

I koht: SileNahkRullNokad – Marcus Neiland, Conrad Sengbush, Georg Alleman ja Ralf Küttis.

II koht: Nõmme – Joonas Mengel, Egert Vene, Hugo Kivilo ja Jaakob Lambut.

III koht: Swish – Hendrik Andre Herter, Carl Erik Klamas, Martin Leidsaar ja Rasmus Savi.

U15 POISID

I koht: Marteni Pojad – Sander Järve, Indrek Sombri, Marten Trempi ja Ron Laanemaa.

II koht: Aude – Karl Gustav Jurtšenko, Riko Feliks Plunt, Fred Jordan Relve ja Patrick Malm.

III koht: Swish – Hendrik Andre Herter, Carl Erik Klamas, Martin Leidsaar ja Rasmus Savi.

U13 POISID

I koht: ENSV/TÜ KK  – Rasmus Zirel, Karl-Johan Vändra, Kaspar Laik ja Talis Torn.

II koht: Taco Teisipäev – Oliver Kullamäe, Hugo Kastein, Patrik Kristal ja Artur Sarap.

III koht: Iisaku – Arthur Pärnpuu, Arles Marten Vinni ja Karel Pärnpuu.

U14 TÜDRUKUD

I koht: Siilikad – Anna-Liisa Vannamik, Kätlin Kangur, Sille-Liis Mölder ja Kristel Rattasepp.

II koht: Andres Sõbra Karud – Mariell Friedemann, Liza Tashlykova, Anderson Ragone ja Isabella Ragone.