3x3 Estonia 2020 | Eesti 3×3 naised said Tokyo kvalifikatsioonil tugevad vastased
3x3 korvpall Eestis. 3x3 basketball in Estonia.
tänavakorvpall, 3x3 korvpall, 3x3 basketball, fiba 3x3, 3x3 estonia
12589
post-template-default,single,single-post,postid-12589,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Blog

Eesti 3×3 naised said Tokyo kvalifikatsioonil tugevad vastased

  |   3x3 korvpall

Täna selgusid riigid, kes vastavalt FIBA 3×3 ülemaailmsele reitingutabelile said pääsmed otse Tokyo olümpiale ning Tokyo olümpia kvalifikatsioonile. Eesti 3×3 naiskond pääses 18.-22. märtsil Indias toimuvale kvalifikatsiooniturniirile, kus alagrupivastasteks on Holland, Valgevene, Ungari ja Sri Lanka.

“Eesti naised said 3×3 Tokyo olümpia kvalifikatsiooniturniiri alagruppi tugevad vastased, kuid hea mängu korral on kindlasti reaalne alagrupist edasi pääseda,” hindas Eesti 3×3 korvpalli peatreener Siim Raudla.

Kui Eesti naiskond Indias toimuvalt kvalifikatsioonilt kolme parema sekka ei pääse, on lisavõimalus Tokyo olümpiapääset püüda 2020. aprillis Ungaris toimuvalt lisakvalifikatsioonilt, kuid selleks peab Indias kolme parema sekka jõudma kas Ungari, Hollandi, Itaalia, Iraani, Hiina Taipei või Jaapani naiskond.

Reitingutabeli järgi pääsesid otse Tokyo olümpiale Serbia, Venemaa, Hiina ja Jaapani mehed ning Venemaa, Hiina, Mongoolia ja Rumeenia naised.